Klacht: Onbereikbaar

evdd1992 op 17 februari 2016 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 17 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanaf 20 januari probeer ik Hollandsnieuwe te bereiken met een vraag. Het communicatiebedrijf is helaas niet bereikbaar. Via de telefoon heb ik het 2x geprobeerd, maar na een lange tijd wachten, heb ik maar opgehangen. Daarna heb ik geprobeerd een mail te sturen. Op de site staat echter geen mailadres, alleen een knop, waarna je een onderwerp moet kiezen. Je zou dan verwachten dat je een mail kan sturen. Echter, als je een onderwerp kiest, gebeurt er niets. Via mail lukte dus ook niet. Vervolgens heb ik privebericht gestuurd op Facebook. Geen reactie. Ik heb op de site zelf geprobeerd, krijg ik een standaard antwoord, verder niets. Op Facebook meerdere malen gevraagd om reactie, zelfs mijn mailadres en telefoonnummer achtergelaten, geen reactie. Daarna op de Facebookpagina van Hollandsnieuwe een openbaar bericht gezet, geen reactie. Vandaag weer een bericht geplaatst, geen reactie. Voor een communicatiebedrijf zijn ze heel slecht in communiceren.

Gewenste Oplossing:

Graag wil ik kosteloos mijn abonnement opzeggen. Met zo'n bedrijf wil ik niet meer verder gaan. Ook zou een reactie op mijn bericht fijn zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie