Klacht: NOU HOLLANDS NIEUWE DAS GEEN OPLOSSING

picolientje op 20 juni 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden hebben gereageerd op uw klacht. Aangezien wij hier geen reactie op hebben ontvangen, gaan wij er van uit dat wij verder niks meer voor u kunnen betekenen en beschouwen wij uw klacht als opgelost. Mocht...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 20 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

beste hollands nieuwe das geen oplossing dat nummer had ik al maar ik zeg dus al 2 keer dat ze daar niet opnemen en me 1x 52 en 1x 32 min aan telefoon laten hangen kreeg van jullie zelfs nog o900 nummer om ze te bellen a, 45 cent per minuut en dat andere nummer kan wel lokaal tarief zijn maar ik betaal ook omdat ik mobiel bel

Gewenste Oplossing:

zelfde oplossing als die ik al zei

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van

12 jaren geleden - Beste klant, Wij begrijpen uw frustratie heel goed, helaas is Dynafix alleen telefonisch te bereiken. Graag willen wij u vragen om nogmaals contact op te nemen met deze service. Graag horen wij van u terug of dit is gelukt, mochten er nog vragen zijn, horen wij het graag! Vriendelijke groeten, hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 20 juni 2013 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden hebben gereageerd op uw klacht. Aangezien wij hier geen reactie op hebben ontvangen, gaan wij er van uit dat wij verder niks meer voor u kunnen betekenen en beschouwen wij uw klacht als opgelost.
Mocht dit niet het geval zijn, neem dan gerust weer contact met ons op, dan zullen we u weer zo goed en snel als mogelijk helpen met het oplossen van uw klacht.
Tevens willen wij u er graag op wijzen dat hollandsnieuwe telefonisch of per mail. Daarnaast wil ik u er graag op wijzen dat ons Webcare team u ook graag verder helpt via Facebook/Twitter.

Met vriendelijke groet,

hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie