Mijn Klacht:
Op 6 januari jongstleden vroeg ik i.v.m. het verlies van mijn telefoon een nieuwe simkaart aan. Ik kreeg deze 9 januari binnen, heb hem gelijk geactiveerd, maar na 2 uur had ik nog steeds geen bereik en de dag erna nog steeds niet. Na contact met de klantenservice kreeg ik een tweede simkaart opgestuurd, maar deze werd ook niet actief.
Inmiddels zijn er bijna 2 weken verstreken (in het weekend zijn jullie niet bereikbaar!), ik heb meerdere malen contact gehad met de klantenservice, waarvan ik het idee hebben dat ze helemaal niet weten waar ze mee bezig zijn, zit de derde! simkaart in mijn telefoon (blijkbaar komt de technische dienst niet verder dan het opsturen van simkaarten) en ben ik nog steeds zonder bereik en onbereikbaar. Ik kan mijn werk niet naar behoren doen, mijn sociale leven is bevroren en de factuur wordt gewoon afgeschreven. Ik betaal in feite voor iets dat ik niet ontvang!
Ik kan mijn verloren simkaart overigens ook niet blokkeren.
Ik begin me nu toch behoorlijk te irriteren. Ik kan iedereen een abbonement bij Hollandsnieuwe van harte afraden, de service laat zeer te wensen over.
Gewenste Oplossing:
Als mijn simkaart actief is, de oude simkaart geblokkeerd, ik weer bereik heb en weer bereikbaar ben. En dan het liefst vandaag nog.

