Mijn Klacht:
Mijn telefoon is op 22 januari 2016 gestolen. Toen heb ik mijn simkaart geblokkeerd en vervolgens een nieuwe aangevraagd. Tijdens het activeren van de nieuwe simkaart, waren er al problemen. Mijn simkaart wilde niet activeren, toen heb ik een aantal keer gebeld, na elke keer minimaal 45 minuten in de wacht gestaan te hebben.
Toen werd ik doorgestuurd naar de Belcompany om mijn simkaart handmatig te activeren, wat gelukt is, op 1 ding na. Ik kan tot op heden niet sms’en. Ik heb daar weer een aantal keer voor gebeld en ik moest weer minimaal 45 minuten in de wacht staan. Er werd mij beloofd dat ik bericht zou krijgen van de Technische Dienst van Hollandsnieuwe om dit probleem te verhelpen, maar tot op de dag van vandaag heb ik nog niks vernomen van deze atechnische dienst..
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik eindelijk serieus genomen word, in plaats van het kastje naar de muur gestuurd te worden!! Dus als ik weer normaal kan sms'en en ge-sms't worden!!

