Klacht: mobiel nooit ontvangen

domarja op 21 maart 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Zoals vanochtend telefonisch met u besproken, is hollandsnieuwe na uitvoerig onderzoek tot de volgende conclusie gekomen. U heeft geen recht op de Samsung Galaxy Ace. Dit komt voort uit de volgende feiten; - De order is geplaatst op...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 21 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In de advertentie staat nergens vermeld dat er een bepaalde tijd geldig zou zijn. Ik verbaas me telkens weer wat er weer verzonnen wordt om onder de levering van het mobieltje uit te komen. Het staat verdorie toch in de advertentie!!! Nergens staat dat er een of andere beperking is wat betreft levering of geldigheid van de advertentie?
Ik blijf bij het standpunt dat de mobiel als nog geleverd dient te worden!

Gewenste Oplossing:

alsnog de mobiel ontvangen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 21 maart 2013 om 16:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Zoals vanochtend telefonisch met u besproken, is hollandsnieuwe na uitvoerig onderzoek tot de volgende conclusie gekomen. U heeft geen recht op de Samsung Galaxy Ace.

Dit komt voort uit de volgende feiten;
- De order is geplaatst op 19-12-2011. U heeft een orderbevestiging ontvangen, waarin er geen toestel wordt benoemd.
- U overhandigt ons een advertentie van een abonnement met een toestel. Deze aanbieding heeft gelopen van 03-01-2012 tot 28-02-2012. Uw orderdatum is voorafgaand aan de activeringsdatum van het abonnement.
Uit de bovenstaande feiten, en de door u aangeleverde stukken, kan niet herleidt worden dat u recht heeft op het door u geclaimde toestel. Gezien dit feit, zal het toestel dan ook niet worden verstrekt.

Ondanks dat dit niet het gewenste antwoord is, gaan wij ervan uit dat u het besluit van hollandsnieuwe zal accepteren en dat hiermee een lange correspontendie ten einde komt.

Vriendelijke groeten, hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie