Klacht: iPhone 4 direct defect en de klant met problemen opzadelen

Starscreamer op 20 maart 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 20 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Erg vervelend dat het toestel niet naar behoren functioneert. Graag zou ik de mogelijkheden voor u uit willen zoeken, helaas is dat niet mogelijk gezien de ingevulde klantgegevens niet corresponderen met een abonnement. Gezien dit feit, wil ik...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 20 maart 2013

Een klant heeft een nieuw abonnement bij Hollandsnieuwe afgesloten, maar ontdekte dat de interne speaker van de iPhone 4 defect was, waardoor bellen niet mogelijk was. Ondanks dat het toestel nieuw was, moest zij het toestel voor garantie naar Dynafix sturen, wat extra kosten en een lange wachttijd met zich meebracht. De klant is teleurgesteld over de geboden oplossing en het gebrek aan compensatie.

Mijn Klacht:

Mijn vriendin heeft een nieuw abonnement afgesloten bij Hollandsnieuwe.
Aangezien ze het toestel pas wilde gebruiken na contract overname kon ze het toestel pas gebruiken een maand later. Nu blijkt dat de interne speaker van toestel defect is en kan ze de niks horen als ze iemand belt. Nu moet ze voor garantie het toestel na Dynafix sturen.
Nu kost het haar geld om het toestel op te sturen en heeft ze een aantal weken haar toestel kwijt. Compensatie kennen ze niet.
Het is een NIEUW toestel en met deze oplossing vind het zeer ernstig!
Schande dat je als nieuwe klant zo wordt behandeld.
Omruilen kon bij Hollandsnieuwe binnen 7 werkdagen en we hebben het toestel amper 4 dagen gebruikt. Wordt er niet bij verteld dat het inging bij ontvangst van toestel wanneer het toestel ivm simkaart niet gebruikt kan worden!!!! Hoe kan je weten als iets defect is als je het niet kan gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Direct vervangend nieuw toestel en compensatie omdat het toestel niet goed functioneert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 20 maart 2013 om 16:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Erg vervelend dat het toestel niet naar behoren functioneert. Graag zou ik de mogelijkheden voor u uit willen zoeken, helaas is dat niet mogelijk gezien de ingevulde klantgegevens niet corresponderen met een abonnement. Gezien dit feit, wil ik u vragen om in een reactie op dit bericht het orderid te versturen, zodat ik kan zoeken naar een geschikte oplossing. Helaas geeft deze site een foutmelding op het moment dat ik een reactie op uw bericht wil plaatsen, vandaar dat de klacht als 'opgelost' wordt benoemd. Graag wil ik u vragen om de gevraagde informatie in een nieuwe klacht te plaatsen, zodat ik de klacht nogmaals in behandeling kan nemen.

Vriendelijke groeten,
hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Haar ordernummer is: HN-ON-1023205766 Het toestel is op dit moment opgestuurd naar Apple Care. Door ontevredenheid van de oplossing door Hollandsnieuwe (na Dynafix verzenden/verzekeren op eigen kosten ) heb ik zelf contact gezocht met Apple http://www.apple.com/nl/ . Als het binnen de fabrieksgarantie van Apple valt dient Apple en niet Dynafix het product te repareren, dit kreeg ik als advies. Daarnaast werd het toestel netjes door UPS GRATIS opgehaald zonder extra verzend/verzeker kosten! Ook gaf Apple aan dat de garantie pas inging wanneer het toestel werd geactiveerd dus op 14 Maart en geen Februari wanneer we het toestel hebben ontvangen. Dit had Holllandsnieuwe allemaal moeten adviseren ipv Apple. Sterker nog als nieuwe klant hadden ze helemaal niet moeilijk moeten doen en het toestel van amper 4 dagen moeten omruilen. Hollandsnieuwe adviseerde Dynafix ipv Apple care en had mijn vriendin dus extra moeten betalen voor verzenden en verzekeren. Daarnaast lees ik ook niet zoveel positieve recensies over Dynafix. Helaas kan ze nu nog steeds geen gebruik maken van haar nieuwe abonnement en hebben we genoodzaakt een prepaid kaart moeten halen omdat haar nieuwe Hollandsnieuwe microsim niet in haar oude toestel past.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie