Klacht: Hollands Nieuwe = firma list en bedrog. Een grote ellende!

Zwerfdier op 12 juli 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Naar aanleiding van uw bericht, hebben we de gegevens erbij gepakt. Mijn collega's hebben gevraagd om een paar exacte voorbeelden (Voorbeeld: op *datum* om *exact tijdstip* een uitgaande oproep naar 0622222222 (*provider*) vanaf *postcode*). Zonder deze voorbeelden kunnen...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 12 juli 2013

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart al meer dan een jaar problemen met de telefonische bereikbaarheid en het ontvangen van sms-berichten. Ondanks het aanschaffen van een nieuwe telefoon en het indienen van meerdere klachten, blijft het probleem aanhouden. De klant ondervindt frustratie door de trage reacties en het gebrek aan effectieve oplossingen van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Met zeer grote regelmaat moet ik van vrienden en familie vernemen dat ik telefonisch niet bereikbaar ben. Ook smsjes komen niet aan. Ben nu 1,5 jaar klant en heb al ruim een jaar ellende. Volgens Hollands Nieuwe lag het aan mijn telefoon. Dus nieuwe telefoon aangeschaft.. probleem niet opgelost.
Steeds weer moet ik nieuwe tickets indienen en na 2 dagen krijg je een reactie dat je ticket wordt doorgezet naar een andere afdeling. Die afdeling vraagt me dan weer 2 dagen later min. 3 voorbeelden te geven van maximaal 3 dagen oud. Tja, die had ik in mijn ticket al gegeven maar omdat je dan pas na 4 dagen een reactie krijgt, zijn die verouderd. Ze geven dan als reden dat ze daarom niks meer kunnen doen. Ik moet maar weer contact opnemen wanneer ik weer problemen heb.
Het lullige is dat ik vaak zelf niet door heb dat mensen mij niet kunnen bereiken. Want ja, waarom zou ik met een andere telefoon naar mezelf gaan bellen?

Afgelopen weekend aangegeven dat ik wens dat mijn contract ontbonden wordt omdat ze niet leveren wat er in het contract staat.
Vandaag werd ik gebeld door medewerker Thomas. Hij zou me tussen 16:00 uur en 16:30 uur terug bellen. Maar zoals ik gewend ben van HollandsNieuwe, kwamen ze weer hun afspraak niet na. Ik werd pas na 16:30 uur gebeld.

Ik raad iedereen aan om NOOIT aan Hollands Nieuwe te beginnen. Goedkoop is hier absoluut duurkoop. Je hebt een telefoon met abo om bereikbaar te kunnen zijn. Dat ben je hier dus vaak niet (ben woonachtig in de regio zuid-oost Brabant).

Gewenste Oplossing:

Kosteloze contractontbinding / compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Zwerfdier

Heeft op 12 juli 2013 om 14:13 geantwoord

ZUCHT!
Die voorbeelden zijn al gemaild. Exacte tijdstippen + exacte postcodes. Jullie reageren dan pas na 5 dagen waardoor natuurlijk de voorbeeld weer verouderd zijn. Zo gaat het iedere keer. Jullie lossen niet op, beloven van alles maar maken niks waar. Jullie leggen steeds het probleem bij de klant. Collega Thomas verzocht me in het vervolg jullie maar te bellen (naar 0900) ipv te mailen wanneer ik niet telefonisch bereikbaar ben, omdat dat sneller zou zijn. Hoe kan ik bellen als ik niet bereikbaar ben?
Dit is geen oplossing maar het probleem weer bij mij leggen. Klantenservice? Echt niet. Firma list en bedrog.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - ZUCHT! Die voorbeelden zijn al gemaild. Exacte tijdstippen + exacte postcodes. Jullie reageren dan pas na 5 dagen waardoor natuurlijk de voorbeeld weer verouderd zijn. Zo gaat het iedere keer. Jullie lossen niet op, beloven van alles maar maken niks waar. Jullie leggen steeds het probleem bij de klant. Collega Thomas verzocht me in het vervolg jullie maar te bellen (naar 0900) ipv te mailen wanneer ik niet telefonisch bereikbaar ben, omdat dat sneller zou zijn. Hoe kan ik bellen als ik niet bereikbaar ben? Dit is geen oplossing maar het probleem weer bij mij leggen. Klantenservice? Echt niet. Firma list en bedrog.

Hollandsnieuwe

Heeft op 12 juli 2013 om 16:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Naar aanleiding van uw bericht, hebben we de gegevens erbij gepakt. Mijn collega's hebben gevraagd om een paar exacte voorbeelden (Voorbeeld: op *datum* om *exact tijdstip* een uitgaande oproep naar 0622222222 (*provider*) vanaf *postcode*). Zonder deze voorbeelden kunnen we niet onderzoeken of u in aanmerking komt voor kostenloos opzeggen. Ik raad u daarom aan om de gegevens alsnog door te geven aan de klantenservice.

In de huidige aanvraag heb ik uw verzoek tot opzegging benoemd.
Heeft u nog vragen? Dan kan u ons bereiken via 0900-0602, via een email of een bericht op Facebook/Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie