Klacht: het niet kunnen stopzetten van databundel

Richard de Ruiter op 24 februari 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 28 februari 2014 telefonisch contact met u opgenomen. Ik heb de databundel voor u uitgeschakeld en we zullen 10 euro terugstorten op uw rekening. Als u nog vragen...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 24 februari 2014

Een klant van Hollandsnieuwe ervaarde problemen met zijn abonnement, waarbij in januari een bedrag van €30,00 in plaats van het afgesproken €20,00 werd afgeschreven. Na meerdere onbevredigende antwoorden via de website, vond de klant uiteindelijk een telefoonnummer en kreeg te horen dat hij zelf de databundel had verhoogd, iets waar hij zich niet van bewust was. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in november een abonnement bij hollands nieuwe afgesloten met een vast tarief van twintig euro per maand met een huawei P6 accent.
De eerste twee maanden liepen de afschrijvingen perfect, maar in maand dire (januari dus) ging het mis.
Er werd in plaats van €20,00 opeens €30,00 afgeschreven.
Na eerst op de site bij de zogenaamde Anouk mijn vragen heb gesteld en telkens weer een onbevredigend antwoord te hebben gekregen, heb ik na lang zoeken op de site een telefoonnummer gevonden.
Nadat ik tien minuten in de wacht heb gestaan, kreeg ik eindelijk een medewerker aan de lijn. Deze kon mij vertellen dat ik zelf de databundel op mijn telefoon had verhoogd.
Hiervan was mij echter niets van bekend, maar ik heb dit ter goede trouw van haar aangenomen daar ik nog niet helemaal vertrouwd was met mijn nieuwe telefoon.
Op mijn vraag hoe dit weer te deactiveren wees zij mij op de hollandsnieuwe app waar ik een schuifje weer terug kon zetten.
Zo gezegd zo gedaan.
Wat scherts mijn verbazing dat ik op 18 februari een sms krijg van hollandsnieuwe dat er binnen 6 dagen weer €30,00 euro van mijn rekening afgeschreven gaat worden, terwijl ik zeker weet dat ik de databundel weer heb uitgezet.
Na weer het 0900 nummer gebeld te hebben en nu na een kwartier wachten iemand aan de lijn gekregen te hebben, die mij doodleuk verteld dat ze nu niets voor mij kan doen en dat ik het volgende maand maar weer eens moest proberen.
Nou sorry hoor maar zo ga je niet met klanten om, ik ben dan ook buiten mijn boekje gegaan door haar met nadruk te vragen mij door te verbinden met een leidinggevende en die vervolgens niet met al te mooie woorden heb verteld wat ik van deze kwestie vind. Hiervoor mijn excuses.
Neemt niet weg dat ik nog steeds erg boos ben over het feit dat er deze maand weer €10,00 van mijn rekening wordt.
De databundelknop is ook niet meer te vinden in “mijn hollandsnieuwe” zodat ik hem uit kan zetten, waar ik zeker van ben dat dit vorige maand al is gedaan.

Hopende dat deze kwestie op een passende manier kan worden opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik de nog te verrekenen €10,00 niet van mijn rekening wordt afgeschreven en mijn databundel weer gewoon op 275mb per maand wordt gezet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 28 februari 2014 om 16:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 28 februari 2014 telefonisch contact met u opgenomen. Ik heb de databundel voor u uitgeschakeld en we zullen 10 euro terugstorten op uw rekening.

Als u nog vragen heeft, dan horen we het graag via Facebook of Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe, afdeling Webcare.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Richard de Ruiter

Heeft op 01 maart 2014 om 06:52 geantwoord

Jammer dat er eerst €10,00 afgeschreven wordt en daarna pas wordt terug gestort. Eigenlijk een zinloze actie maar de zaak is naar behoren opgelost, nu maar hopen dat het goed blijft gaan.

Bedankt voor deze afhandeling.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie