Klacht: geen mobiel ontvangen

domarja op 17 december 2012 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Gosselink, Je hebt aangegeven dat je een bestelling hebt geplaatst op 19 december 2011 met een toestel, de samsung galaxy Ace. Wij hebben in de email bevestiging gezien, dat je een sim only bundel 275 besteld hebt mét...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 17 december 2012

Een klant van Hollandsnieuwe heeft problemen ervaren met het ontvangen van een mobiele telefoon bij een abonnement. Ondanks eerdere communicatie stelt de klant dat de fout niet bij de besteller ligt, maar bij het bedrijf, omdat de advertentie duidelijk vermeldt dat het om een abonnement met een mobiele telefoon gaat. De klant wijst erop dat er verwarring is ontstaan toen zijn zoon een grotere bundel wilde, wat resulteerde in het niet ontvangen van de telefoon.

Mijn Klacht:

Precies wat ik aangeef in eerdere mails: dat er bij de bestelling iets is misgegaan en dat de fout gemakshalve bij de besteller (degene die bestelt) wordt neer gelegd. Maar het probleem ligt dit keer niet bij de besteller maar de ontvanger. Nogmaals : in de advertentie waarop gereageerd is staat duidelijk dat het gaat om een abonnement in combinatie met een mobiele telefoon. Als mijn zoon aangeeft dat hij een grotere bundel wil, wat ook tot de mogelijkheden behoort, gaat het blijkbaar mis en krijgt hij de mobiel niet omdat het systeem dit blijkbaar niet aankan. Zelfs een grote afbeelding van de eerder genoemde Galaxy Ace staat in de genoemde advertentie!!!!
In de advertentie staat dat de 500 mb internetbundel gratis is gedurende de twee jaar (duur van abonnement) en de belbundel I.C.M. toestel 9 euro en 10 euro p/maand voor het toestel.
Als mijn zoon dan een groter internetbundel besteld gaat het mis (systeemfout?) en duurt het een jaar om enige duidelijkheid te verkrijgen. Aan sorry hebben we niets, aan oplossingen wel. Dus de advertentie is misleidend want het gaat niet over een uniek toestelabonnement maar blijkbaar over een abonnement zonder toestel. waarom staat de afbeelding van voornoemde mobiel t.w.v. 299 euro er dan bij?

Gewenste Oplossing:

Het toestel dat in de advertentie beloofd wordt en duidelijk staat afgebeeld wat besteld is ICM met abonnement

Bericht van

13 jaren geleden - Beste Domarja, Hierbij nogmaals onze excuses, Heb je wellicht nog die afbeelding van die advertentie of iets in een e-mail bijlage van die advertentie, zodat we dit nogmaals naar de technische dienst kunnen sturen? Vriendelijke groet, hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 02 januari 2013 om 12:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Gosselink,

Je hebt aangegeven dat je een bestelling hebt geplaatst op 19 december 2011 met een toestel, de samsung galaxy Ace. Wij hebben in de email bevestiging gezien, dat je een sim only bundel 275 besteld hebt mét een 1000mb databundel zonder toestel. Echter de aanbieding van de spits die je als bijlage naar ons hebt opgestuurd, betreft een toestel met een sim only 275 en een 500 mb databundel. Dit is dus een hele andere aanbieding dan je gekozen hebt. Omdat je een sim only bundel 275 hebt met 1000 mb databundel, is dit geen toestel aanbieding die in de Spits staat. Vandaar dat je het toestel nooit ontvangen hebt.

Mocht je toch een toestel willen hebben, dien je een nieuwe bestelling te plaatsen.

Met vriendelijke groeten,

hollandnsieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie