Mijn Klacht:
ik ben 3,5 jaar super tevreden geweest over hn, zelfs 2 nr bij hun ondergebracht.
maar Door netwerk problemen van Vodafone kon ik zeer slecht gebruik maken van de hn diensten. totaal geen bereik meer.
Na een maand van bellen werd mij gezegt dat dit niet opgelost werd (binnenkort) en kon ik mijn abonnement per direct beeindigen; super service.
maar op het moment dat ik daarmee bezig ging, sloeg de klantenservice een totaal ander toon aan.
ik vroeg nummerbehoud aan en 1 abonnement werd binnen 12 uur na aanvraag al afgesloten. de andere simkaart was nog niet eens binnen.
en het andere abonnement werd ook de volgende dag al uitgeschakeld, de overname datum is pas 7 oktober (5 dagen zonder dus)
nu heb ik dus naast 2x aansluitkosten van ieders € 20 euro, ook nog een spoed aanvraag moeten doen van 10,-
viezige nasmaak dus, en hoe!!
Gewenste Oplossing:
Compensatie op de eindnota voor gemaakte kosten door hun afsluiting en al geruime tijd niet leveren van diensten

