Klacht: Door hun eigen fout Mislukte incasso verkeerd banknummer gebruik

Jack op 24 oktober 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, Bedankt voor uw bericht. Wij hebben n.a.v. diverse (mail)correspondentie besloten om €10,- terug te storten op uw bankrekening omdat de betreffende afschrijving wegens een technisch mankement van het betaalsysteem (dus buiten uw schuld om) van uw oude rekeningnummer...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 24 oktober 2013

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart problemen met een betalingsachterstand van € 5,00, ondanks dat hij al twee jaar geen problemen heeft gehad met zijn abonnementen. Na contact met de klantenservice blijkt dat er een verkeerd banknummer is gebruikt voor de incasso, wat leidt tot verwarring over de status van zijn rekening. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb iets mee gemaakt dat niemand vlug zal mee maken.
Ik heb 2 abonnementen bij Hollandse nieuwe zo een 2 jaar nooit problemen gehad overigens ,Tot op 30 september 2013 dat ik een link krijgt van Hollandse nieuwe dat ik een betalingsachterstand heb van € 5,00 en of ik op de link wil drukken om via ideal te betalen vond ik vreemd heb mijn bank gebeld omdat zij zeiden dat de rekening was geblokkeerd , toen zij mijn bank die is niet geblokkeerd genoeg banksaldo ect ect. Dus ik stuur een mail naar hun en zij bellen mij vervolgens op . Tja meneer u bankrekening is geblokkeerd u moet via die link betalen , dus ik zeg tegen die man dat hij niet geblokkeerd is , toen zij ik mag ik het bankrekeningnummer hij zij en gaf me een totaal ander banknummer dan als waarvan zij normaal afboeken. Dus ik zeg dat klop niet toen zij hij u hebt dit vroeger gehad ik zeg vroeger ja nu niet meer maar dat weet u toch? Toen zij ik maar ik zal het wel via de link betalen dus ik ga op die link drukken kreeg ik in beeld Rivable of zo iets ging niet toen onderaan op hun advies de link geplakt in de adresbrowser ging ook niet. Toen ik weer naar hun gemaild kreeg een nieuwe mail het zelfde geprobeerd als hier voorstaand ging ook niet . Gebeld half uur aan 15 cent per minuut. Zou weer een nieuwe link krijgen , Maar er kwam geen link weer een mail gestuurd , werd gebeld dit keer een vrouw die zij vervolgens ik ga proberen om dat bedrag van € 5,00 van de bank einde van de maand 2 keer afboeken dan komt dat wel goed . Vandaag via de site opgewaardeerd omdat die man dat had gezegd hij is niet geblokkeerd oke om 10:30 krijg een mail dat mijn telefoon is geblokkeerd omdat ik een betaling achterstand heb en dat ik nu € 15,00 moet betalen € 5,00 achterstand en € 10,00 aansluitkosten . Zo ik denk dat ik gek ben aan het worden hier . Ik wil en kan betalen , Maar kan nergens betalen geen rekeningnummer of wat ze hebben bevoegdheid om te incasseren en ik krijg een boette en word afgesloten , Sorry moet ik verder nog iets over schrijven ? ellende

Gewenste Oplossing:

Ja wat er is gebeurd is niet meer terug te draaien natuurlijk ga ik bij een ander telecombedrijf dat staat vast maar ik wil dat ze dit oplossen ik heb door hun kosten moeten maken ik vind het schandelijk beneden peil echt waar. Hier ben ik nog eens echt niet vrolijk van geworden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 24 oktober 2013 om 15:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

Bedankt voor uw bericht.
Wij hebben n.a.v. diverse (mail)correspondentie besloten om €10,- terug te storten op uw bankrekening omdat de betreffende afschrijving wegens een technisch mankement van het betaalsysteem (dus buiten uw schuld om) van uw oude rekeningnummer is geïncasseerd. U zult dit binnenkort op uw bankrekening ontvangen. Hiermee beschouw ik de klacht als opgelost.

Mocht u nog vragen hebben, u kunt altijd bij ons terecht op Twitter en Facebook.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Ja heb 4 dagen zonder telefoon gezeten ik had geen keus vind dat niet de oplossing . Het is wel goedkoop maar wel veel ellende . Mijn Oma zij altijd goedkoop is duurkoop dat heeft zich nu wel bewezen. Raad eigenlijk iedereen af daar een abonnement te pakken .Zij kunnen helemaal niks ik vind het een schande heb een boete moeten betalen en nu betalen ze opeens snel terug ha ha

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Jack

Heeft op 28 oktober 2013 om 11:53 geantwoord

Zij hebben zo lang je bij hun (klant) bent de touwtjes in handen . Ik heb namelijk toch € 15,00 moeten betalen waar zij van zeggen dat ik € 10.00 terug gestort zou krijgen is ook niet gebeurd al op mijn verzoek niet, daarbij heb ik voor €12.00 naar de klanten service moeten bellen i.v.m. dit voorval bij 5 dagen geen telefoon gehad . Heb mijn 2 abonnementen opgezegd krijg ik ook geen bevestiging van zullen ze wel weer zeggen dat dit anders moet enz enz het zijn gewoon prutsers . Omdat ik niet bereik kon worden en zelf niet kon bellen heeft ook bijgedragen aan inkomsten bed derving niks hebben ze gedaan van hun kant waarschijnlijk mag dat hier zomaar in Nederland maar zij niet meer bij . Nee ik ben niet tevreden want zij hebben totaal niets opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie