Klacht: Beltegoed ineens geen 3 maanden meer gelding – tijdens lopend abonnement aangepast zonder informatie te geven

maan444 op 12 februari 2017 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ineens bleek mijn beltegoed geen 3 maanden maar nog maar 1 maand geldig te blijven. Ik heb contact gezocht met HollandsNieuwe. Eerst zeggen ze dat april 2016 informatie op hun site is geplaatst hierover.
Toen ik zei dat het beltegoed van mijn man nog wel 3 maanden geldig was kreeg ik te horen dat ik een nieuw abonnement had die niet meer onder de oude voorwaarden viel. Toen ik aangaf dat mijn abonnement al vanaf december 2015 loopt (dus voor april 2016, het moment van de nieuwe voorwaarden) zeiden ze dat ik mijn abonnement had aangepast. Dat is dus niet zo! Ze beweren iedere keer weer wat anders en weigeren om mij te compenseren. Echt schande zoals HollandsNieuwe met hun klanten om gaat!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als HollandsNieuwe mij een behoorlijke compensatie geeft voor al die maanden dat zij dit onterecht hebben doorgevoerd en als mijn beltegoed weer 3 maanden geldig blijft voor de rest van mijn huidige abonnement.

Alle klachten die gemeld zijn door maan444
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie