Klacht: Aanvraag nieuwe (mirco)simkaart

mtas58 op 29 december 2012 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 8 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Omdat je hier enige tijd een probleem hebt gepost, heb ik je abonnement nog even bekijken om te kijken of alles goed gaat. Wanneer ik je verbruik bekijk zie ik dat je alweer volop gebruik maakt van de diensten van...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 29 december 2012

Een klant heeft een nieuwe micro simkaart aangevraagd bij Hollands Nieuwe voor een nieuwe telefoon, maar ondervond problemen met de verzending en de timing van de deactivatie van de oude simkaart tijdens de feestdagen. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, voelde de klant zich slecht behandeld en ontving geen adequate oplossing of reactie op zijn klachten.

Mijn Klacht:

In verband met een nieuwe telefoon een andere (micro) simkaart aangevraagd bij Hollands Nieuwe.
Zondag 23 december een email dat deze opgestuurd wordt.
Maandag(24/12)/Dinsdag(25/12) wordt de ‘oude’ simkaart gedeactiveerd, aangezien er op 1e en 2e kerstdag geen post wordt bezorgd een domme actie. Donderdag(27/12) gebeld met de helpdesk, je wordt behandeld als een dom klein kind en er wordt geen oplossing geboden. Vrijdag(28/12) en zaterdag(29/12) nog steeds geen simkaart.
Op klachten wordt slecht of niet (lege e-mails) gereageerd.
Wat een slecht bedrijf is dit!!!!!

Gewenste Oplossing:

Op zeer korte termijn of activatie van de oude simkaart of z.s.m. een nieuwe simkaart.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van

13 jaren geleden - Beste klant, Ik zie in het systeem inderdaad staan dat er een simkaart naar je is verzonden. Als deze nog altijd niet ontvangen is stel ik voor dat we opnieuw een simkaart toezenden. Misschien kun je ons een alternatief afleveradres doorgeven, zodat we deze zaak spoedig kunnen oplossen. Zou je ons in dit geval het alternatieve adres in een persoonlijk bericht kunnen laten weten? Excuses voor het ongemak. Vriendelijke groet, hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 08 januari 2013 om 12:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Omdat je hier enige tijd een probleem hebt gepost, heb ik je abonnement nog even bekijken om te kijken of alles goed gaat.
Wanneer ik je verbruik bekijk zie ik dat je alweer volop gebruik maakt van de diensten van hollandsnieuwe. Hieruit maak ik op dat je problemen tot het verleden behoren.
Waarschijnlijk was het opsturen van de nieuwe simkaart hetgeen wat voor de oplossing heeft gezorgd. Veel plezier met onze diensten en als er nog weer eens wat is, laat het ons weten, dan zullen we je weer zo snel mogelijk proberen te helpen.
Groet, hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie