Mijn Klacht:
Van mijn 13 maanden oude iPhone, werkt het hoor microfoontje niet meer optimaal.
Op de site van Hollandsnieuwe staat aangegeven “op alle toestellen, 24 maanden garantie”. Ik volg de instructies op de site en neem contact op met Dynafix. Dinafix geeft aan dat mijn telefoon ouder is dan 12 maanden en dus niet onder het garantietermijn valt. Ik word terugverwezen naar Hollandsnieuwe.
Ik neem contact op me Hollandsnieuwe. Deze geeft aan dat het termijn van 24 correct is en dat ik weer contact op kan nemen met Dynafix of voor verzending kan aanbieden bij de Belcompany.
Ik bel weer naar Dynafix. Deze blijven stellig bij de 12 maanden en ik kan de telefoon wel sturen, maar de kosten zijn dan voor mijn rekening.
Ik neem weer contact op met Hollandsnieuwe. Deze blijven bij de 24 maanden, maar voor de zekerheid word mijn vraag doorgezet naar een andere afdeling die telefonisch contact met mij zal opnemen, met een reactie. Binnen het uur ontvang ik een email met hierin een bevestiging dat de 12 maanden correct zijn en mijn toestel buiten het garantietermijn valt.
Ik bel weer naar Hollandsnieuwe. Helaas kan niemand mij antwoord geven waarom er op de site 24 maanden staat, maar ik er maar 12 krijg. Na meerdere telefoontjes word er geadviseerd via de site een klacht in te dienen voor verdere behandeling. Ik zoek op klacht via de site van Hollandsnieuwe. Hierbij staat aangegeven ” heeft u een klacht BEL dan naar ons”. Ik bel nogmaals naar Hollandsnieuwe. Ook deze poging loopt op niks uit en word nu doorverwezen naar een webformulier wat ik kan invullen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag dat mijn toestel, kosteloos word gerepareerd. Zoals aangegeven staat op de site.m

