Klacht: 24 maanden garantie? Niet dus!

Kim op 06 maart 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 6 maart telefonisch contact met u opgenomen. We hebben samen een oplossing besproken, daarom beschouw ik deze klacht al opgelost. Als je nog vragen hebt, dan horen we...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 6 maart 2014

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart problemen met de microfoon van zijn 13 maanden oude iPhone en probeert gebruik te maken van de 24 maanden garantie die op de website wordt vermeld. Ondanks herhaaldelijk contact met zowel Hollandsnieuwe als Dynafix, blijft Dynafix volhouden dat de garantie slechts 12 maanden bedraagt, waardoor de klant geen aanspraak kan maken op kosteloze reparatie. Uiteindelijk blijft Hollandsnieuwe bij de bewering dat de garantieperiode 24 maanden is.

Mijn Klacht:

Van mijn 13 maanden oude iPhone, werkt het hoor microfoontje niet meer optimaal.

Op de site van Hollandsnieuwe staat aangegeven “op alle toestellen, 24 maanden garantie”. Ik volg de instructies op de site en neem contact op met Dynafix. Dinafix geeft aan dat mijn telefoon ouder is dan 12 maanden en dus niet onder het garantietermijn valt. Ik word terugverwezen naar Hollandsnieuwe.

Ik neem contact op me Hollandsnieuwe. Deze geeft aan dat het termijn van 24 correct is en dat ik weer contact op kan nemen met Dynafix of voor verzending kan aanbieden bij de Belcompany.

Ik bel weer naar Dynafix. Deze blijven stellig bij de 12 maanden en ik kan de telefoon wel sturen, maar de kosten zijn dan voor mijn rekening.

Ik neem weer contact op met Hollandsnieuwe. Deze blijven bij de 24 maanden, maar voor de zekerheid word mijn vraag doorgezet naar een andere afdeling die telefonisch contact met mij zal opnemen, met een reactie. Binnen het uur ontvang ik een email met hierin een bevestiging dat de 12 maanden correct zijn en mijn toestel buiten het garantietermijn valt.

Ik bel weer naar Hollandsnieuwe. Helaas kan niemand mij antwoord geven waarom er op de site 24 maanden staat, maar ik er maar 12 krijg. Na meerdere telefoontjes word er geadviseerd via de site een klacht in te dienen voor verdere behandeling. Ik zoek op klacht via de site van Hollandsnieuwe. Hierbij staat aangegeven ” heeft u een klacht BEL dan naar ons”. Ik bel nogmaals naar Hollandsnieuwe. Ook deze poging loopt op niks uit en word nu doorverwezen naar een webformulier wat ik kan invullen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat mijn toestel, kosteloos word gerepareerd. Zoals aangegeven staat op de site.m

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 06 maart 2014 om 13:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Naar aanleiding van uw bericht op klacht.nl heb ik op 6 maart telefonisch contact met u opgenomen. We hebben samen een oplossing besproken, daarom beschouw ik deze klacht al opgelost.

Als je nog vragen hebt, dan horen we het graag via Facebook of Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe, afdeling Webcare

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Als het goed is, is alles nu netjes opgelost. Mijn dank daarvoor. Mvg Kim

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie