Mijn Klacht:
Ik heb via hi.nl mijn abonnement verlengd en een nieuw toestel gekregen op 7 maart 2015. Al snel vertoont het toestel (Samsung S4) problemen, overigens bij normaal gebruik: hij wordt heel warm, valt zomaar uit en reageert traag.
Via de mail geklaagd (02-04-2015), maar had onjuist banknummer opgegeven dus moest eerst nieuwe mail sturen. Kreeg vervolgens als antwoord (11-04-2015) op nieuwe mail dat ik niet verzekerd ben dus geen nieuw toestel kan krijgen. Kan het wel laten repareren (moet dan eerst borg betalen van 35,= euro met kans dat de reparatie mij ook nog eens geld gaat kosten)
Vandaag gebeld met HI: ik had het binnen 2 weken moeten melden (ik besloot pas na 3 weken, na rondvragen, dat het ECHT niet in de haak was) dan had ik zonder problemen nieuw toestel gekregen. Ik heb een krabbel gezet onder algemene voorwaarden aldus de Hi-mevrouw en nu moet ik hem wel laten repareren en als ik een leentoestel wil, moet ik naar een winkel. Op de opmerking dat dit niet volgens de wet is (zie consuwijzer.nl) word ik verwezen naar die voorwaarden.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik nieuw toestel opgestuurd krijg!
Omdat ik dit ten eerste online oplossen, ik heb geen tijd&vervoer om naar een winkel te gaan (25 kilometer verderop) om een leentoestel te gaan regelen. Ik bestel niet voor niets iets online! Bovendien wil ik geen tijd en eventuele kosten kwijt zijn aan een ondeugdelijk teostel dat mij geleverd wordt. Dat hij ondeugdelijk is, hoort niet mijn probleem te zijn.

