Klacht: Korting 10 procent niet meer geldig?

Yvonnegin op 10 september 2014 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 10 september 2014

Een klant heeft op 22 augustus een bestelling geplaatst bij HenM met een korting van 10 procent. Bij het aanpassen van de bestelling op 10 september constateert de klant dat de korting op alle resterende artikelen is verdwenen. Daarnaast ervaart de klant dat de verzendtijd van de bestelling erg lang is.

Mijn Klacht:

Ik heb op 22 augustus een bestelling gedaan bij HenM.
Met korting van 10 procent.
Nu heb ik de bestelling zonet aangepast (10 sept) en wat blijkt de korting van 10 procent is op alle rest artikelen verdwenen?
Hoe kan dit.
Tevens vind ik dat het verzenden van de bestelling heel erg lang duurt.

Gewenste Oplossing:

De 10 procent korting op alle artikelen er weer van af gaat.
En dat de bestelling wat sneller geleverd mag worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hi

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie