Klacht: Fout in systeem, kosten voor de klant.

Krishna op 24 april 2012 over Hi in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Hi
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 april 2012

Een klant met een Hi XL-abonnement ervaart problemen met de facturering, waarbij kosten voor Hi naar Hi bellen ten onrechte van zijn normale bundel worden afgetrokken. Hierdoor loopt de rekening op tot 200 euro in plaats van de verwachte 30 euro. De klantenservice geeft aan dat dit het gevolg is van een systeemstoring, maar de klant is gefrustreerd over de communicatie en het gebrek aan een snelle oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds kort een Hi xl abonnement, dat houdt in gratis van Hi naar Hi bellen, gratis smsen en 2000 mB internet +extra een 300 min-sms bundel.

Wat gebeurt er nou, de rekening valt op de mat en wat blijkt Hi/Hi bellen gaat eerst van me normale bundel af en bij over verbruik worden ze daarna in rekening gebracht. ipv 30 euro betaal ik nu 200 euro.

Reden die hi klantenservice gaf was storing in systeem en u moet betalen. De klacht wordt neer gelegd bij een specialist en binnen 10/15 dagen heeft u antwoord via de mail. Vervolgens wordt er om je emailadres gevraagd die ze al tig keer hebben gevraagd en die ze naderhand wel moeten weten.

Ik geef aan dat ik 200 euro niet kan missen in de maand en vervolgens wordt ik erop gewezen dat betaling verplicht anders wordt een creditnota aangemaakt en wordt u afgesloten. Vervolgens vraagt de klantenservice medewerker of ik tevreden ben?

Belachelijk!

Gewenste Oplossing:

probleem oplossen en vervolgens herfactureren. Dus alleen betalen wat er op je contract staat.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie