Klacht: Twee maal afgeschreven na zelfscan

Hendrika v Slingerland op 30 november 2023 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 30 november 2023

Na het gebruik van de zelfscan bij HEMA ontdekte de klager dat het bedrag twee keer was afgeschreven. Hoewel de extra afschrijving is teruggestort, vraagt de klager om compensatie voor de vervoerskosten van €3,60 die zijn gemaakt om naar de winkel in Schiedam te gaan.

Mijn Klacht:

Nadat ik mijn boodschappen met de zelfscan betaald had bleek na controle van mijn afschrijving dat het bedrag 2 x was afgeschreven.
Ik moest daarvoor naar de Hema in Schiedam en dat heeft mij ook nog eens 2x ov gekost
De extra afschrijving heb ik terug gehad maar hoe zit het nu met mijn vervoerskosten? Dat was €3,60 omdat ik mijn partner niet alleen kan laten moest ik hem ook meenemen dus extra belastend.

Gewenste Oplossing:

De vervoerskosten ook retour

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hendrika v Slingerland
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM