Klacht: Hotel handdoeken

Handdoekenrafelen1@ op 28 oktober 2021 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 28 oktober 2021

Lizette Vossen heeft negen maanden geleden hotel handdoeken gekocht, die aan één kant rafelen en veel pluizen. Na een bezoek aan de winkel kreeg ze het advies om de klacht te melden, aangezien ze vermoedt dat er sprake is van een productie fout en hoopt op een oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb 9 maanden geleden hotel handdoeken gekocht, deze zijn allemaal aan de zelfde kant helemaal aan het rafelen , en pluizen ontzettend.
Dit ben ik niet gewend van deze handdoeken. Ik ben naar de winkel terug geweest hun advies is om jullie hier van op de hoogte te brengen . Ik hoop dat er een oplossing is hiervoor , het lijkt wel een productie fout.
Gr lizette Vossen

Gewenste Oplossing:

Vervanging van de handdoeken

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Reactie van de melder van de klacht Handdoekenrafelen1@

4 jaren geleden - Jammer van de manier van afhandeling. Op z'n minst had ik een uitnodiging verwacht om de slechte handdoeken te laten zien. Echt een gemiste kans. Geen reclame voor hema.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Handdoekenrafelen1@
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM