Klacht: Geen 25% keukenhulp korting op flessenschraper maar wel op een pannenlikker

RonaldSR op 21 december 2022 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 21 december 2022

Een klant heeft twee flessenschrapers gekocht bij HEMA, maar ontving geen 25% korting omdat deze niet als keukenhulp artikel werd beschouwd. De klant vindt het vreemd dat een pannenlikker wel in aanmerking kwam voor de korting en kreeg geen duidelijke uitleg van de medewerkers van HEMA over het verschil in categorisering.

Mijn Klacht:

Vandaag 2 flessenschrapers gekocht maar ik kreeg geen 25% korting omdat de flessenschraper geen keukenhulp artikel zou zijn. Vreemd want een pannenlikker is wel 25% goedkoper. Niemand binnen HEMA (kassière nog via HEMA chat) kan beantwoorden waarom het ene artikel wel en het andere niet als keukenhulp geldt.

Gewenste Oplossing:

Graag alsnog 25% korting op de 2 door mij aangeschafte flessenschrapers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RonaldSR
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM