Klacht: geldigheidsduur lekkerweg bonnen

BellaVista op 28 november 2013 over HEMA Lekker Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 28 november 2013

Een klant heeft een cadeaubon voor een wijnproeverij van HEMA Lekker Weg ontvangen, maar heeft deze niet binnen de geldigheidsduur van een jaar kunnen gebruiken. Ondanks verzoek om coulance, is HEMA niet bereid om de bon te verlengen, wat de klant als vreemd ervaart gezien de aard van cadeaubonnen als vooruitbetaald geld.

Mijn Klacht:

Wij hadden een lekkerweg cadeaubon voor een wijnproeverij voor 2 gekregen. Helaas wat te lang gewacht met boeken waardoor de geldigheidsduur van een jaar verstreken was. HEMA is niet bereid om enige coulance te tonen.
Vreemd als je bedenkt dat een cadeaubon in feite niets anders is dan vooruitbetaald geld waarvoor de betreffende organisatie een tegenprestatie belooft te leveren. Natuurlijk kan door geldontwaarding de waarde van de bon in de tijd afnemen maar daar staat tegenover dat HEMA wel vooraf betaald is en dus het vruchtgebruik van dat geld heeft.

Gewenste Oplossing:

Bonnen zouden onbeperkt geldig moeten zijn zoals dat ook geldt voor b.v. boekenbonnen, tijdschriftbonnen etc.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA Lekker Weg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA Lekker Weg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM