Klacht: Heel erg klantonvriendelijk

user-1241494 op 22 december 2015 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status In behandeling
Datum 22 december 2015

Een klant ervaart de service bij Lucardi op de Leyweg als zeer klantonvriendelijk. Ondanks haar geduld en respect voor medewerkers, voelde ze zich slecht behandeld door een medewerkster die volgens haar een slecht humeur had. Ze had de intentie om een armband te passen, maar de interactie met het personeel was teleurstellend.

Mijn Klacht:

Ik plaats nooit een review over een bedrijf op het internet simpelweg omdat ik vind dat iedereen ze best doet in een winkel en omdat ik respect heb voor iedereen. Maar nu besloot ik dit wel te doen omdat dit verhaal alles maar dan ook alles slaat.

Ik ben nog nooit in welke winkel dan ook zo klantonvriendelijk behandelt. Ik heb altijd respect voor iedereen en heb veel geduld.
Ik ging vandaag bij de lucardi op de leyweg langs voor een mooie armband die ik in de folder had gezien.
Ik wilde deze even in het echt zien en passen.
De vrouw die met mij mee liep had volgens mij een verschrikkelijk humeur. We kwamen bij de kast waar de sieraden in op stonden gesteld, en daar onder is een kast met de voorraad. De medewerkster pakte een sieraad wat naar mijn mening helemaal in een hoekje onderin de kast lag. Alles lag door elkaar, de helft verpakt de andere helft los in het kastje. Dit vond ik niet erg maar vond het wel raar. Ik had een paar vragen omdat het een best dure armband was en ik een twijfelkont ben. Ik vroeg of er garantie opzat en er werd keihard ” nee natuurlijk niet” naar me terug gesnauwd. Ik dacht oke .. wat gebeurd er.. maar ik dacht er verder niet bij na, ik vond het wel jammer. Toen vroeg ik of ik hem wel mocht ruilen en ook daarop snauwde ze nee tegen mij, terwijl je wel je producten mag ruilen toch? Vervolgens deed ze de armband om die vervolgens weer afviel omdat de sluiting kapot was. Toen vroeg ik of ik een andere mocht passen omdat ik wel wilde dat de sluiting goed dicht ging. Ook die haalde ze uit een berg losse sieraden vandaan en ook die ging niet helemaal goed dicht waarop ik zei dat ik wel een sieraad wilde die goed dicht ging omdat ik geen blijkbaar toch garantie heb en het sieraad niet mocht ruilen. Waarop ze weer naar me schreeuwde ” DAN NEEM JE HEM TOCH NIET JOH!”‘ Toen was de maat voor mij vol en heb ik haar vriendelijk bedankt en ben ik zo snel mogelijk weggegaan. Dus mijn conclusie : Van de klantvriendelijkheid moet je het niet hebben. Ik ga nooit maar dan ook nooit meer naar de lucardi.

Gewenste Oplossing:

Niet. Ik kom er gewoon niet meer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lucardi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lucardi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lucardi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lucardi

Heeft op 20 april 2016 om 12:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Bedankt voor uw bericht.

Wat vervelend dat je deze ervaring hebt opgedaan, namens Lucardi willen ik onze oprechte excuses aanbieden voor dit ongemak.

Indien je de klacht doorstuurt naar [email protected] met daarin je gegevens, kunnen wij je klacht in behandeling nemen.

Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Webteam Lucardi

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM