Klacht: Heb meteen na afsluiten contract geannuleerd. Nu diverse keren gebeld, maar blijf rekening krijgen

MohanadHamdani op 30 april 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben medio februari verhuisd en heb toen Ziggo afgesloten en dezelfde dag via hun online formulier geannuleerd. Tevens opgebeld en het zou geregeld worden. Modem werd verstuurd, opgebeld en afgesproken dat niet in ontvangst te nemen. Rekening ontvangen, weer gebeld en steeds zegt Ziggo dat het hun fout is en wordt hersteld. Rekeningen ongeopend geretourneerd en nu aanmaning met dreiging incassotraject. Wil dat Ziggo dit nu eens afsluit en in hun administratie regelt.

Gewenste Oplossing:

Als de annulering die ik meerdere malen herhaald heb wordt verwerkt en de aanmaningincasso wordt stopgezet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie