Klacht: krant niet ontvangen

wimschoonebeek op 27 maart 2016 over HDC Media in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf HDC Media
Categorie Media
Status Open
Datum 27 maart 2016

Een abonnee heeft geen fysieke krant ontvangen, ondanks dat deze online beschikbaar is via een wachtwoord. De abonnee geeft aan weinig waarde te hechten aan de digitale versie en benadrukt het belang van een papieren krant, vooral tijdens het paasweekend. Dit heeft geleid tot overwegingen om het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

Vandaag is geen krant ontvangen. Wel via een wachtwoord online beschikbaar, Ik heb daar weinig of niets aan. Ik heb geen zin om een weekend krant via een beeldscherm te lezen. Zeker in het paasweekend heb ik een krant om te lezen en de puzzels te maken. De krant maakt zich er met een leien dakje vanaf om niet na te bezorgen. Weer een reden voor mij om de krant op te zeggen
Wim Schoonebeek Velserbroek

Gewenste Oplossing:

Krant gewoon nabezorgen.Als ik een fout maak herstel ik dat ook en probeer mij er niet van af te maken met een flutoplossing.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM