Klacht: Verbanning van me account.

Cascan op 28 oktober 2013 over Habbo Hotel Nederland in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Habbo Hotel Nederland is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Internet Games
Status In behandeling
Datum 28 oktober 2013

Een speler van Habbo Hotel Nederland is op 8 oktober 2013 verbannen van het platform, ondanks dat hij zich altijd aan de regels heeft gehouden. De verbanning is het gevolg van een misverstand waarbij zijn jongere broertje het woord "euro's" gebruikte in conversaties, wat door het bedrijf werd geïnterpreteerd als verkoop van meubels voor echt geld. De speler heeft geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar wacht al drie weken op een reactie.

Mijn Klacht:

Op oktober 08, 2013. Ben ik verbannen uit het Habbo-Hotel. Ik ben een trouw habbo speler en houd me altijd aan de regels.
Iedere dinsdag ben ik weg, en tussen de tijd 19:00 – 22:00 was ik afwezig. Echter blijkt toen ik terug kwam dat mijn account was verbannen. Na wat checken bleek dat me jongere broertje, meubels had gekocht van credits. Maar in conversatie tot andere habbo’s het woord euro’s gebruikt.
Dit werd door Habbo-Hotel opgevat als verkoop van meubels of accounts voor echt geld.
Ik ben verbannen tot 2025.

Ik stuurde een ticket naar player-support, niet via mijn inlog email adres. (omdat ik verbannen was kon ik vanuit dat email adres geen bericht sturen) Ik kreeg een reactie dat ze meer informatie nodig hadden. Dat had ik vervolgens gedaan…..
Maar na 3 weken nog steeds geen reactie.

Er wordt op de site van het player-support Habbo gezegd dat je binnen 2 werkdagen reactie krijgt. En tenzij het wat langer duurt daarover een mail ontvangt.

Het verbannen account heet Cascan

Gewenste Oplossing:

Ik zou blij zijn als Player-Support habbo mijn bericht beantwoord. En dat ze zich houden aan hun voorwaarde of indien dat niet mogelijk is dat te veranderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Habbo Hotel Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Habbo Hotel Nederland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Habbo Hotel Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Habbo Hotel Nederland in behandeling genomen

Bericht van

12 jaren geleden - Beste Habbo, Jouw account is verbannen vanwege overtreding van onze Habbo regels. De precieze reden is: Aanbieden/verkopen van Habbo Meubi voor echt geld of andere betaalmethoden. Voor deze overtreding geldt een permanente verbanning. Jij bent overigens zelf verantwoordelijk voor de dingen die gebeuren op jouw account. Het is namelijk ook niet toegestaan een account te delen, of om in te loggen op andermans account. De blokkering is dus volledig terecht en zal niet worden teruggedraaid. Mocht je nog vragen hebben dan zien wij deze graag tegemoet. erieee, Player Support Habbo Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM