Klacht: Kapotte broek mee gekregen

Ewscholten op 21 maart 2022 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 21 maart 2022

Een klant heeft een kapotte broek gekocht bij Guess in Groningen en kon deze vanwege zijn woonplaats in Arnhem niet terugbrengen. Na contact met de klantenservice en een lange wachttijd voor retourinformatie, heeft hij de broek geretourneerd, maar wacht nu al meer dan een maand op een vervangende broek. De klant is ontevreden over de afhandeling en de lange duur van het proces.

Mijn Klacht:

Beste Guess Klantenservice 

Het is meer dan een maand geleden dat ik een broek kocht bij Guess in Groningen die stuk was… een paar uur na de aankoop mail ik naar de klantenservice omdat ik in Arnhem woon kon ik helaas niet terug naar de winkel.

Ik had graag gezien dat ik een nieuwe broek toe gestuurd had gekregen met een retour doos voor de kapotte broek, helaas was dat niet mogelijk en heb ik na 3 weken een mail van hun ontvangen met retour info.

Vorige week toen ik de mail kreeg heb ik meteen een verzenddoos gekocht en de broek naar hun retour gedaan…en hun de bewijzen gemaild!

Nu meer dan een maand later heb ik nog geen nieuwe broek kunnen aanschaffen!! Ik vind dit schandalig het is een zwarte winter broek die ik zo niet meer aan kan!!! 

Ik zou het netjes vinden dat jullie met eenBeste Guess Klantenservice 

Het is nu meer dan een maand geleden dat ik een broek bij jullie kocht in Groningen die stuk was… een paar uur na de aankoop mail ik jullie omdat ik in Arnhem woon kon ik helaas niet terug naar de winkel.

Ik had graag gezien dat ik een nieuwe broek toe gestuurd had gekregen met een retour doos voor de kapotte broek, helaas was dat niet mogelijk en heb ik na 3 weken een mail van jullie ontvangen met retour info.

Vorige week toen ik de mail kreeg heb ik meteen een verzenddoos gekocht en de broek naar jullie retour gedaan…en jullie de bewijzen gemaild!

Nu meer dan een maand later heb ik nog geen nieuwe broek kunnen aanschaffen!! Ik vind dit schandalig het is een zwarte winter broek die ik zo niet meer aan kan!

Ik wacht al meer dan een maand.

Heb 5x contact met hun gezocht via mail, wel krijg ik mail terug en bedanken ze me voor het geduld.

Ik moest de retour tickets zelf uitprinten 

Moest de kapotte broek weg brengen naar het postkantoor 

En daar een verzend doos kopen.

Guess is mijn favoriete merk maar dit teleursteld me zo!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil het bedrag terug van mijn broek.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ewscholten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM