Klacht: Kan niet opwaarderen 2x 10 euro

Fatima Amitaf op 01 juli 2016 over GT-MOBILE in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf GT-MOBILE
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 1 juli 2016

Een klant van GT-MOBILE heeft problemen met het opwaarderen van beltegoed, nadat zowel een code gekocht in de winkel als een online code niet functioneren. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar moest meer dan 22 minuten wachten en kon de klantenservice via het 1200-nummer niet bereiken.

Mijn Klacht:

Op maandag 27 juni kocht ik een beltegoed code in de winkel en 1 online. Allebei werken niet.

Ik heb gisteren ruim 22 minuten in de wacht gestaan bij de klantenservice (020-nummer). En al deze tijd is de klantenservice via 1200 niet bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Graag wil ik correcte codes onthouden van gt mobile of diens concurrent lyca want die werkt wel! Of mijn 20 euro terug. Ik heb alle bewijzen beschikbaar.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GT-MOBILE

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GT-MOBILE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM