Klacht: tic tac fotoalbum

marleen1955 op 01 maart 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 1 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een tijdje geleden voor 29 euro een fotoalbum bij tictac foto besteld,ik kan het alleen niet bestellen krijg steeds een foutmelding en dan wordt het programma automatisch afgesloten, heb het overnieuw geinstalleerd maar het lukt gewoon niet, het duurt onzettend lang voor ik mijn foto’s goed in het album kan zetten, het duurt ook lang als ik opnieuw het album opstart om verder te werken, wordt er echt doodziek van, bij andere maatschappijen heb ik dit niet!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 02 maart 2012 om 12:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM