Klacht: Belachelijk telefonisch geholpen

Kim Hendrikx op 11 maart 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 2 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 11 maart 2014

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over de telefonische klantenservice van Groupon, waar zij onvriendelijk werd geholpen door een medewerker genaamd Felish. De klant voelde zich niet serieus genomen en vond de interactie onprofessioneel, ondanks haar frequente aankopen via de site.

Mijn Klacht:

Ik ben zeer onvriendelijk te woord gestaan door een medewerker op de klantenservice. Haar naam is Felish ( of hoe je dat ook schrijft ) ze werkte totaal niet mee en deed erg grappig en moest ieder woordje zowat voor haar spellen. Ik koop heel vaak via jullie site maar van een ‘klantenservice’ is hier totaal geen sprake.

Gewenste Oplossing:

Als ik netjes en vriendelijk te woord wordt gestaan zoals het hoort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM