Klacht: Annulering Groupon, Galaxy Tab 3.0

antje2345 op 10 augustus 2013 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 10 augustus 2013

Een klant heeft een Groupon gekocht voor een Galaxy Tab 3.0, maar Groupon heeft de bestelling eenzijdig geannuleerd met de reden dat het product niet leverbaar zou zijn. De klant stelt echter dat het product wel degelijk beschikbaar is en ervaart frustratie over de onbereikbare klantenservice. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Groupon gekocht en betaald betreft een Galaxy Tab 3.0. Eenzijdige annulering door Groupon omdat het ‘product niet leverbaar bleek te zijn’. Het gekochte product is echter volop leverbaar. Klantenservice zegt niets te kunnen doen.

Gewenste Oplossing:

Nakomen verplichting van de Groupon; levering gekocht en betaald product, Galaxy Tab 3.0

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM