Klacht: Voucher bij Carpentia

PhilipV op 02 mei 2012 over Groupon.be in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Groupon.be
Categorie Coupon Sites
Status In behandeling
Datum 2 mei 2012

Een klant heeft problemen ondervonden bij het reserveren van een tafel bij Carpentia via een Groupon-voucher. Na herhaaldelijk bellen kreeg de klant pas na lange tijd antwoord, maar bleek het restaurant volgeboekt tot het einde van de geldigheidsperiode van de bon. Groupon heeft aangegeven dat terugbetaling mogelijk is als Carpentia dit bevestigt, maar het restaurant weigert deze bevestiging te geven.

Mijn Klacht:

Nooit telefoon opnemen om te reserveren. Wanneer ik op 15/4 uiteindelijk en na herhaaldelijnk blijven bellen antwoord kreeg, was alles volgeboekt tot aan het einde van de geldigheidsperiode van de bon.
Via mail geklaagd bij Groupon. Zij zouden terugbetalen indien het restaurant via mail wou bevestigen dat er inderdaad geen plaats was. Carpentia wil dit echter -ook na telefonisch aandringen- niet doen. Ik lees hier dat ik niet de enige ben.
Ik doe een oproep naar zo veel mogelijk mensen om zich hier te melden.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling 39euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon.be in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM