Klacht: reis naar kos ;annulering wegens

franky vandermeiren op 15 juni 2012 over Groupon.be in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste, Ik heb meteen een terugbetaling aangevraagd, zodra deze is opgestart sturen wij u een bevestigingsmail.

Bedrijf Groupon.be
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 15 juni 2012

Een klant van Groupon.be ondervond problemen bij het reserveren van een hotel voor een reis naar Kos, omdat het geboekte hotel niet meer beschikbaar was. Na contact met de klantenservice vroeg de klant om annulering van de reis en teruggave van het betaalde bedrag van 2 x 579 euro. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste;
Eerst had ik wat problemen met een 2de voucher aan te kopen, dit is inmiddels gebeurt.
Maar nu….binnnen de 24 uren moest men reserveren met aangifte van de vouchernrs, helaas zei men me dat dit hotel niet meer beschikbaar was en boden ze een andere datum of ander hotel aan, als alternatief. Gelukkig had ik mn pc bij de hand en zocht dit alternatief hoetel op, op de site van de reisorganisatie , helaas nergens te zien. Ik heb dan maar naar grouponklantendienst gebeld en hen dit uitgelegd en gevraagd om de reis te annuleren en mn geld terug te storten ( 2 x 579 euro), deze vraag heb ik dan ook per mail overgemaakt. Komt dit zo vlug mogelijk in orde aub ?

Gewenste Oplossing:

Heel spoedige terugstorting van 2 x 579 euro en bevestiging per mail.NOG NIET OPGELOST, ondanks jullie automatische smiley

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon.be in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon.be een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon.be

Heeft op 15 juni 2012 om 17:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Ik heb meteen een terugbetaling aangevraagd, zodra deze is opgestart sturen wij u een bevestigingsmail.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM