Mijn Klacht:
Besteld en betaald op 12/3 (ordernr 241901
Op 26/3 nog steeds niets ontvangen.
Fraude ?
Graag meer info aub
Gewenste Oplossing:
Graag dringend bezorgen aub
Anneke cherlet op 26 maart 2021 over Grandado.com in de categorie Online Warenhuizen
Een klant heeft op 12 maart een bestelling geplaatst en betaald bij Grandado.com, maar heeft op 26 maart nog steeds geen levering ontvangen. De klant vraagt zich af of er sprake is van fraude en verzoekt om meer informatie over de status van de bestelling.
Besteld en betaald op 12/3 (ordernr 241901
Op 26/3 nog steeds niets ontvangen.
Fraude ?
Graag meer info aub
Graag dringend bezorgen aub
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grandado.com
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grandado.com nog niet in behandeling is genomen.
Reactie van de melder van de klacht Anneke cherlet
5 jaren geleden - Beste, Tot op heden 10/04 nog steeds NIETS ontvangen- is absoluut geen service !!!! Graag dringend antwoord 0472/706111
Reactie van de melder van de klacht Anneke cherlet
5 jaren geleden - Graag dringend antwoord aub !!!! 0472/706111
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM