Mijn Klacht:
Ongelooflijk ontevreden van de service van deze winkel en de ganse GOVA-groep! Afgelopen zaterdag hoekzetel gaan afhalen in het logistiek centrum van Meubelen GOVA, bestelt naar exacte gelijkenis zoals het toonzaalmodel dat tentoongesteld werd bij aankoop bij SofaExpress. Bij het uitpakken thuis vastgesteld dat deze in de verkeerde opstelling geleverd werd. Meteen proberen bellen, maar uiteraard niemand meer telefonisch bereikbaar: dus bericht ingesproken met de vraag mij terug te bellen, en daarnaast ook duidelijk per mail uitgelegd waar het probleem zit. Maandag uiteindelijk tegen sluitingsuur zélf teruggebeld nadat er nog steeds niemand contact opnam.
Wat blijkt? Het is onze eigen fout. De verkoopster heeft de opstelling fout genoteerd(in spiegelbeeld van het toonzaalmodel waar wij de exacte gelijkenis van vroegen) en het stocknummer hieraan gekoppeld, waaruit wij dan maar hadden moeten concluderen dat dit niet correct was, hoewel het plaatje perfect paste wanneer we uiteraard IN de zetel zaten (daar werd op het ogenblik van aankoop uiteraard geen woord over gerept).
Resultaat: We zitten ondertussen thuis een week zonder zetel, en hebben veel geld uitgegeven aan iets wat we NIET besteld hebben (én darenboven NIET kunnen plaatsen). De reactie van GOVA: als je nog eens 10% betaald, kan je hem zelf komen terugbrengen en ruilen. Alsof het regelen van het vervoer voor het afhalen voor ons geen tijd en kosten met zich meebracht én dus opnieuw alsof de foute notatie bij de klant ligt..
Dit is absoluut NIET klantvriendelijk. Integendeel, er tegenwoordig van uit gaan dat een verkoper productkennis heeft is tegenwoordig al te veel gevraagd blijkbaar..
Gewenste Oplossing:
Wij zouden tevreden zijn wanneer meubelen Gova ons de juiste versie van de hoekzetel binnen de week zelf aanlevert en de stukken die foutief werden meegegeven weer worden meegenomen door hen. Het vervoer en liften van de verschillende delen van de zetel naar het eerste verdiep hebben tijd en geld gekost, wat uiteraard géén probleem geweest was indien het de correcte stukken waren..


