Mijn Klacht:
Bestelling slecht verpakt, daardoor stuk afgeleverd door Postnl…..Contact gezocht, echter geen enkele keer reactie….gelukkig is het maar 3,99 Euro….nooit meer bestellen ook niet via bol.com….
Gewenste Oplossing:
Nieuw product...
Michael Aken, van op 02 december 2020 over GoPro2day.nl in de categorie Internetshops - Algemeen, Internetshops - Elektronica
Een klant heeft een bestelling geplaatst bij GoPro2day.nl, maar deze arriveerde slecht verpakt en beschadigd aan. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft de klant geen reactie ontvangen en geeft aan in de toekomst niet meer bij het bedrijf te willen bestellen.
Bestelling slecht verpakt, daardoor stuk afgeleverd door Postnl…..Contact gezocht, echter geen enkele keer reactie….gelukkig is het maar 3,99 Euro….nooit meer bestellen ook niet via bol.com….
Nieuw product...
Reactie van de melder van de klacht Coz
5 jaren geleden - Zoals ik al zei, baby2day.nl en gopro2day.nl reageren nergens op..kijk bij Bol.com voor nog meer klachten van deze aard...
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GoPro2day.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.