Klacht: opnieuw geen gooi en eemlander

paco blondepijl op 18 juli 2017 over Gooi en Eemlander in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Gooi en Eemlander has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 18 juli 2017

Een klant van Gooi en Eemlander heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant. Na een eerdere toezegging van een medewerkster om het probleem te onderzoeken, ontving de klant tijdelijk de krant, maar op 18 juli werd opnieuw een verkeerde krant bezorgd. De klant meldt dat meerdere bewoners in de wijk ook klachten hebben over de bezorging.

Mijn Klacht:

Vorige week, ongeveer 10 a 11 juli 2017, belde ik nog met een vriendelijke medewerkster die mijn klacht omtrent de bezorging van de krant grondig zou onderzoeken en de bezorger zou aanspreken.
Ik blij ontving 3 dagen correct en op tijd de edities donder vrijdag zaterdag en jl maandag.
Verdorie VANDAAG de 18e Juli Wat lag er in de brievenbus?? De telegraaf én het financieeel dagblad.
Dus nu zijn er meerdere mensen de dupe van foute bezorging.
Hoe moeilijk is nou eigenlijk EREPRIJS 92 op een lijstje vervolgens de gooi en eemlander op dat adres in de bus mikken…….Overigens in de geheel wijk 1273 op de EREPRIJS ondervinden mensen veel klachten.

Gewenste Oplossing:

Gewoon dagenlijks op tijd de Gooi in de brievenbus.
Niet meer en niet minder!!

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gooi en Eemlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gooi en Eemlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM