Klacht: Geen reactie

Doss55046808 op 30 december 2015 over Gerechtsdeurwaarder Van Arkel in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Gerechtsdeurwaarder Van Arkel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Wij nemen u reactie graag in behandeling. Wij verzoeken u toch nogmaals contact met ons op te nemen via [email protected]/088 – 8252700 Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, Van Arkel gerechtsdeurwaarders & incasso

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 30 december 2015

Een klant van Gerechtsdeurwaarder Van Arkel heeft moeite om contact te krijgen met het bedrijf om een betaling te doen. Ondanks meerdere e-mails en pogingen om telefonisch contact te leggen, ontvangt de klant geen reactie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij willen heel graag een betaling doen maar krijgen geen enkele reactie, ondanks meerdere mails. Telefonisch zijn ze slecht te bereiken dus dat lukt niet.

Gewenste Oplossing:

Reactie op mijn mail en status ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Gerechtsdeurwaarder Van Arkel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Gerechtsdeurwaarder Van Arkel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Gerechtsdeurwaarder Van Arkel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Gerechtsdeurwaarder Van Arkel

Heeft op 11 januari 2016 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM