Klacht: gekocht emma bed wordt niet opgehaald,

wim mie op 24 februari 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 februari 2022

Een klant heeft op 9 januari een Emma original bed besteld bij Albert Heijn, maar is ontevreden en heeft op 19 januari een retourverzoek ingediend. Ondanks herhaaldelijke telefoontjes met zowel Emma als Albert Heijn, is het bed tot op heden (24 februari) nog niet opgehaald, wat leidt tot frustratie en stress vanwege een aanstaande spoedverbouwing.

Mijn Klacht:

Bestelnummer: 1004277839

op 9 januari een Emma original bed besteld bij Albert Heijn. Bed voldeed niet aan verwachting en verzoek tot retourneren ingediend op 19 januari. Inmiddels vele telefoontjes met Emma en Albert Heijn maar bed is nog niet opgehaald d.d 24-02-2022. Elke keer wordt gezegd dat er aan wordt gewerkt en een transporteur contact opneemt maar geen gehoor. Bij Albert Heijn klantenservice heb ik al uren aan de telefoon gehangen en elke keer wordt gezegd dat ze contact opnemen met Emma, dan krijg je weer een mail van Emma maar weer geen bericht van de transporteur. Moedeloos en gestrest aangezien ik wegens een spoedverbouwing aankomende week 4 weken uit huis moet en ondergebracht wordt in een vakantiehuisje. Verschrikkelijk dat dit probleem van ophalen nog niet is opgelost. Ik heb het bed gekocht bij Albert Heijn en 519 euro betaald, dit geld heb ik nodig en wil het met spoed terug en dat bed moet opgehaald worden

Gewenste Oplossing:

deze week nog bed ophalen en geld terug storten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wim mie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer