Klacht: Geen terug betaling

Deisira op 12 mei 2021 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 12 mei 2021

Een klant van Corendon heeft in februari 2020 een reis naar Egypte geboekt, die een week voor vertrek werd geannuleerd vanwege COVID-19. Na het ontvangen van een voucher en meerdere annuleringen van andere boekingen, heeft de klant een verzoek tot terugbetaling ingediend, maar moet nu meer dan een jaar wachten op het geld. De klant uit zijn frustratie over de lange wachttijd en de impact op de reputatie van Corendon.

Mijn Klacht:

In februari 2020 hadden wij geboekt naar Egypte voor in maart. Deze boeking werd 1 week voor onze reis wegens COVID-19 geannuleerd, waar ik begrip voor heb. Corendon heeft verplicht een voucher toegediend. Vonden wij geen probleem, we hebben toen naar gran canaria voor in August, deze is toen weer door corendon geannuleerd. Toen hebben wij weer een poging gewaagd naar Kos, weer geannuleerd. Nadat wij ons geld hebben terug gevraagd moeten wij verplicht een jaar en 3 weken wachten! Ik vind dit echt te absurd!! Als corendon op deze manier te werk verliezen zij reizigers en zal niemand meer bij hun boeken!! Dat zoveel mensen hierom klagen betekend dat ze een oplossing hiervoor moeten vinden. Iedereen heeft het zwaar in deze cornona tijd. Dat je zoveel moet wachten op je geld waar je voor hebt gewerkt is belachelijk!!! NOOIT MEER!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik me geld terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Deisira
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM