Klacht: Geen levering en geen contact mogelijk

chrissieix op 24 mei 2012 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 mei 2012

Een klant heeft op 9 mei een lader besteld en betaald via iDeal, met de belofte dat deze binnen een dag geleverd zou worden. Tot op heden, 24 mei, is de lader nog niet ontvangen en is er geen reactie ontvangen op meerdere pogingen tot contact via verschillende kanalen.

Mijn Klacht:

Op 9/5 heb ik een lader besteld en betaald per iDeal. Volgens de website zou binnen een dag geleverd worden maar tot op heden (24/5) heb ik nog niets ontvangen. Geen enkele vorm van contact mijnerzijds wordt beantwoord: niet telefonisch, niet per e-mail, niet op facebook en niet op twitter.

Gewenste Oplossing:

Als de levering alsnog plaatsvindt binnen enkele dagen. Zoniet, dan mijn geld retourstorten binnen enkele dagen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)