Mijn Klacht:
Heb een doosje Choco Cakejes (barcode nummer 2053 0433) gekocht en heb gelezen dat er mono- en diglyceriden van vetzuren in zit. Hierop heb ik de klantenservice gebeld om te vragen of dit van dierlijke of plantaardige oorsprong is. Na intern overleg is mij medegedeeld dat ze hier geen zicht op hebben omdat ik het bij een fysieke winkel heb gekocht en niet online. Hierop gevraagd wat dit uitmaakt, is de reactie dat ze meer kunnen zien als je het online koopt.
Je kan ze volgens de medewerkster eigenlijk alleen maar bellen als je klachten hebt en niet als je vragen hebt.
Gewenste Oplossing:
Als ze meer inzicht hebben in de ingredienten van de producten die ze verkopen (de concurrenten kunnen dat wel) zodat klanten ook met vragen over producten het kunnen stellen.
Mij wordt medegedeeld wat de oorsprong is van de mono- en diglyceriden van vetzuren in deze cakejes en voortaan op de verpakking aan te geven

