Klacht: Geen gehoor bij contact met Woonnet Rijnmond

klagerceb0b3e1 op 20 juni 2026 over Woonnet rijnmond in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 20 juni 2026

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Woonnet Rijnmond, maar ontvangt geen gehoor. Na eenmalig mailcontact is er geen verdere reactie gekomen, wat de klant als vervelend en onacceptabel ervaart, vooral omdat er dringend hulp nodig is.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere malen geprobeerd contact op te nemen met Woonnet Rijnmond, maar ik krijg geen gehoor. Na eenmalig mailcontact heb ik geen reactie meer ontvangen. Dit vind ik zeer vervelend en onacceptabel, aangezien ik dringend hulp nodig heb. Ik verwacht dat er een medewerker is die mij kan helpen met mijn probleem.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat er een medewerker contact met mij opneemt om mijn probleem op te lossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Woonnet rijnmond
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Woonnet rijnmond

Alle klachten die gemeld zijn door klagerceb0b3e1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM