Klacht: Geen folders ontvangen in week 34

klager13db0c57 op 19 augustus 2026 over Folderkiezer in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reclame
Status Open
Datum 19 augustus 2026

S.H. Splinter-Boezaart heeft in week 34 geen folders ontvangen, wat teleurstellend is omdat zij deze normaal gesproken op donderdag ontvangt. Bij contact met Folderkiezer werd aangegeven dat zij dit probleem moest melden, maar zij vindt dat er een betere oplossing voor het probleem moet komen.

Mijn Klacht:

Ik ben S.H. Splinter-Boezaart en heb in week 34 geen folders ontvangen. Dit is teleurstellend, aangezien ik gewend ben om deze folders op donderdag te ontvangen voor de week daarop. Bij contact met Folderkiezer werd mij verteld dat ik dit vandaag moest aangeven, maar ik vind dat dit probleem beter opgelost kan worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Folderkiezer om de folders wekelijks met de post te blijven versturen zoals voorheen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Folderkiezer
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Folderkiezer

Alle klachten die gemeld zijn door klager13db0c57
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM