Klacht: Folders te laat

BettyR op 03 november 2022 over Folderverspreiding Heerenveen in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Reclame
Status Open
Datum 3 november 2022

Een klant van Folderverspreiding Heerenveen ervaart dat de folders vaak te laat worden bezorgd, meestal op dinsdagmiddag. Hierdoor mist de klant de aanbiedingen die op dinsdagmorgen ingaan, wat leidt tot teleurstellingen bij het winkelen op woensdag.

Mijn Klacht:

Wij krijgen de folder vaak op dinsdagmiddag laat in de middag . Aanbiedingen gaan vaak op dinsdag ochtend in dus woensdag kom je vaak voor niets . Dan is alles vaak al op gangbare maten of kleuren. Of zeer aantrekkelijke aan biedingen qua prijs zijn al op

Gewenste Oplossing:

Graag op vrijdag of zaterdag folder laten bezorgen. Voor de week van aanbieding

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BettyR
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM