Klacht: Ontercht geweigerd ivm Covidbewijzen

BOLUCA op 19 juli 2021 over Flixbus in de categorie Busreizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Mijn zoon werd gistermorgen geweigerd voord de reis Amsterdam Parijs door de buschauffeur omdat hij niet over de juiste bewijzen ivm Covid zou beschikken. Flix zou ’s nachts de regels hebben gewijzigd.
Een herstelbewijs zou door Flix niet meer worden geaccepteerd, nieuwe instructies en als hij hier niet aan zou voldoen zou hij worden ontslagen.
Voor Frankrijk is een herstel bewijs met qr code voldoende, op de site van Flix bus staat ook nog steeds dat dit wordt geaccepteerd. Met welke instructies gaan chauffeurs op pad? zijn vriendje moest nu alleen reizen ( reis gaat door naar Spanje) Mijn zoon heeft noodgedwongen een vliegticket moeten boeken om alsnog vandaag aan te komen in Spanje, á €220,-.

Gewenste Oplossing:

Ik wil schadeloos gesteld worden voor iig het bedrag van de ticket.
Daarnaast vind ik het zo onterecht en zou excuses voor deze dwaling terecht zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flixbus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flixbus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BOLUCA