Klacht: Mijn geld terug betallen

Aloys Ndakoraniwe op 02 november 2023 over Flixbus in de categorie Busreizen

Flixbus klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Flixbus
Categorie Busreizen
Status Open
Datum 2 november 2023

Een reiziger verzoekt om terugbetaling van 20,99 euro voor een ticket van Flixbus naar Brussel. De bus arriveerde te laat op de halte op Schiphol en stopte niet, ondanks dat de reiziger de chauffeur aantrok. Hierdoor moest de reiziger extra kosten maken voor alternatieve reisarrangementen.

Mijn Klacht:

Ik vraag om 20.99 euro voor mijn ticket terug betallen te worden. Aanstaande donderdag zou ik met Flixbus naar Brussel reizen. Mijn Bus halte was om 03.50 uur op Schiphol. Ik kwam daar 30 minuten eerder aan. Je bus is niet op tijd gekomen. Ik bleef daar lang en de bus kwam om 04.18 uur, maar de chauffeur stopte niet op het parkeren. Ik zwaaide naar hem, hij keek naar mij toe maar stopte niet. Als je wil, kun je Camera op Schiphol checken. Ik moest extra geld uitgeven aan laat reizen in een trein. Het is een schande. Ik heb veel verloren.

Ik hoop dat ik je genoeg informatie geef om mijn klacht te regelen.

Met vriendelijke groet,

Aloys Ndakoraniwe

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld als kost of mijn ticket terug betaalde worden.

Alle klachten die gemeld zijn door Aloys Ndakoraniwe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM