Klacht: Teleurstellende ervaring met bestelling

klagerf5250999 ✓ Verified op 23 oktober 2026 over Fleuris Maastricht in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 oktober 2026

Een klant heeft schoenen besteld bij Fleuris Maastricht voor bijna €80, maar ontving de bestelling pas na 20 dagen in een plastic zak. De klant ontdekte vervolgens dat dezelfde schoenen voor een veel lagere prijs uit China verkrijgbaar zijn, wat leidde tot teleurstelling over de prijs-kwaliteitverhouding.

Mijn Klacht:

Ik heb een paar schoenen besteld bij Fleuris Maastricht voor bijna €80. Na 20 dagen ontving ik mijn bestelling, maar de schoenen kwamen in een plastic zak aan. Tot mijn verbazing bleek dat deze schoenen achteraf voor een paar tientjes uit China te verkrijgen zijn. Dit is zeer teleurstellend en ik ben niet tevreden over de prijs-kwaliteitverhouding.

Gewenste Oplossing:

Mijn advies is om nooit meer bij Fleuris Maastricht te kopen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Fleuris Maastricht

Reactie van de melder van de klacht klagerf5250999

2 uur geleden - nooit meer kopen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten