Klacht: Scooter geparkeerd voor zebrapad

klager252ba095 op 29 oktober 2026 over Felyx in de categorie Brommers, scooters en motoren

Felyx klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Felyx
Status Open
Datum 29 oktober 2026

Een scooter van Felyx is geparkeerd voor een zebrapad, wat volgens de klager een gevaarlijke situatie creëert. De scooter staat in een gebied waar borden aangeven dat parkeren voor fietsen en scooters verboden is, wat leidt tot overlast voor voetgangers.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen over een scooter van Felyx die geparkeerd staat voor een zebrapad. De scooter staat in een vak waar borden op de grond staan die verboden te parkeren voor fietsen en scooters aangeven. Dit is een gevaarlijke situatie en het zorgt voor overlast voor voetgangers.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de scooter te verwijderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Felyx

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM