Klacht: zeer slechte service.

toefkaas op 25 oktober 2019 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte meneer, mevrouw Smit, Allereerst onze welgemeende excuses voor de verlate reactie. Inmiddels hebben wij een terugkoppeling ontvangen en kunnen wij u als volgt berichten. In mei 2019 zijn wij bij u geweest voor de ombouw van CTW ( centraal...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 25 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In juni werd er door Feenstra een nieuwe unit geplaatst voor stadsverwarming. In opdracht van Nuon. Wij zijn 2,5 maand niet thuis geweest. Geen verwarming gebruikt tot 3e week september. Wilde de verwarming aan doen maar die deed het niet. Ik ging kijken in de meterkast en zag dat er lekkage was. Het blijkt dat monteurs van Heerhugowaard de kasten erin bouwen met de aansluitingen. Feenstra gebeld en er kwam service monteur die in Almere de service onderhoud.
Die vertelde dat de klep die gemonteerd is door Heerhugowaard niet goed is. Er is een verkeerde klep gemonteerd. De klep die is gemonteerd is niet geschikt voor een Honeywell thermostaat. De klep is ook nog stuk gegaan door de lekkage. Nu moet de klep vervangen worden. Maar dat is nog steeds niet gebeurd. Al 3x contact opgenomen met Feenstra. En krijg alleen maar te horen dat Heerhugowaard het moet oplossen omdat de monteurs van Almere een andere afdeling zijn. Ik moet teruggebeld worden maar dat gebeurd niet.
Ik kom niet verder dan de telefoniste van de klantenservice en die weet niet welke afdeling dit moet oplossen.
Ze geven elkaar de schuld. Hoewel het één telefoon nummer is. Een landelijk nummer en toch krijg ik niet de juiste afdeling aan de lijn.
Vanaf 8-10-2019 ben ik al bezig om het probleem van een niet werkende verwarming opgelost te krijgen. Het is gewoon een schande. Ik woon in Almere en de werkbon 8009957369 is bij jullie bekend. En de opmerkingen die erop vermeld zijn door jullie collega zijn zeer duidelijk. Ik citeer de opmerking van monteur klep ombouwen naar Honeywell voor stadsverwarming. rekening is niet voor de klant schade is ontstaan na het vervangen van de unit Nuon infon ip

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als er een nieuwe klep geplaatst gaat worden.
Zoals de service monteur al zei.
Klep ombouwen naar Honeywell voor stadsverwarming en de rekening is niet voor de klant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Feenstra

6 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Allereerst willen wij u onze welgemeende excuses aanbieden voor de verlate reactie. Hierbij willen wij u bedanken voor uw bericht. Dit stelt ons in staat de service te verbeteren. Wij verzekeren u dat wij iedere vorm van feedback gebruikt ter verbetering en continuering van onze service en dienstverlening. Uw bericht hebben wij doorgestuurd naar de verantwoordelijke afdeling. Wij bieden onze welgemeende excuses aan voor het ongemak. Wij danken u voor uw geduld en begrip. Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Feenstra Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Feenstra

Heeft op 05 december 2019 om 09:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte meneer, mevrouw Smit,

Allereerst onze welgemeende excuses voor de verlate reactie. Inmiddels hebben wij een terugkoppeling ontvangen en kunnen wij u als volgt berichten.

In mei 2019 zijn wij bij u geweest voor de ombouw van CTW ( centraal tapwater levering) naar ITW (individuele tapwater levering) wordt er door ons géén nieuwe of andere CV-klep geplaatst. Wij plaatsen alleen de apparatuur terug die reeds aanwezig was.

Kortom, het betreft hier een één op één plaatsing. Op het moment dat u aangeeft dat de huidige klep niet geschikt is voor uw kamerthermostaat, dan zou dit in de oude situatie ook het geval moeten zijn, aangezien wij daar geen wijzigingen in aanbrengen. De klep wordt hoogstens een stukje verplaatst, maar niet vervangen.

Op het moment dat u een andere klep wenst, die wel geschikt is voor uw kamerthermostaat, dan zal u daar zelf een willekeurige aannemer voor in dienen te schakelen. Ons kunt u hiervoor ook inschakelen, echter zijn de kosten wel voor eigen rekening.
Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Feenstra Webcare

toefkaas

Heeft op 05 december 2019 om 15:32 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De klep zat er al 20 jaar en altijd gewerkt.
Maar doordat een andere monteur van Veenstra dacht dat er een verkeerde klep was gemonteerd namen wij dat aan.
Ook constateerde hij dat er lekkage was geweest en dat de klep daardoor was stuk gegaan.
Wij hebben zelf een ander de klep laten vervangen en die constateerde ook dat deze was stuk gegaan door vocht.
De tijd en de manier waarop dit is behandeld is zeer klant onvriendelijk.
Dus van af nu nooit geen Veenstra in mijn huis
maar nog liever een beunhaas.
Niet met vriendelijke groet
A. Smit

Alle klachten die gemeld zijn door toefkaas
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM