Mijn Klacht:
Beste feenstra!
Op 27 maart 2015 hebben jullie een onterechte incasso ingehouden van mijn rekening van 32 euro. Omdat ik niet meer woonachtig was op dat adres is dit niet rechtsgeldig. Dit is op 12 juni 2015 na vele telefoontjes per brief door feenstra bevestigd en jullie zouden binnen 6 weken het bedrag terugstorten.
Op 28 juli nogmaals met jullie contact gezocht omdat ik nog geen betaling heb ontvangen. Eerst konden jullie het dossier niet vinden en na lang zoeken kreeg ik een telefoontje. Dit zou zo spoedig mogelijk worden opgelost en binnen 2 weken zou ik het op mijn rekening hebben staan. Helaas is dit termijn ook al verstreken en is mijn geduld nu echt op!
Hebben jullie zulke liquiditeitsproblemen dat jullie zelfs over 32 euro al 12 weken moeten doen. Het verhaal van ja we lopen achter i.v.m. vakantie is nu ook bekeken. Werk zelf op de administratie en zelfs wij houden in de vakantie periode netjes het afgesproken betaaltermijn aan!
Ik vind het echt een schande dat jullie zo jullie klanten behandelen! Men moet wel direct betalen of je krijgt een incasso bureau op je dak, maar 32 euro teruggeven Ho maar!!
Beste feenstra,
Ik eis mijn geld terug en zou graag een compensatie zien van alle gemaakte kosten die ik heb gemaakt voor de telefoontjes, gemiste rente en voor het onterecht vast houden van mijn geld!
Ik geef jullie nog 1 kans voordat ik genoodzaakt ben dit uit handen te geven en zie dan ook graag z.s.m. jullie oplossing tegemoet!
Mvg,
Michelle
Gewenste Oplossing:
Graag zou ik zien dat uiterlijk Maandag 17-08-2015 mijn geld is gestort op mijn rekening en daarnaast zou ik graag een oplossing zien voor de kosten en moeite die ik heb moeten doen om het onterecht geincasseerde geld terug te vorderen.

